Bambuko pluošto pledukas su gobtuvu

Bambuko pluošto pledukas su gobtuvu

40,00 EUR

Visus metus kvėpuojantis pledukas su gobtuvu, minimalistinio pynimo su žaismingais pom pom burbulais.

Megzta iš sertifikuotų bambuko siūlų, pridedant medvilnės (I klasės OEKO -TEX 100 standarto sertifikatas).

Puikiai tinka švelniai kūdikių ir vaikų odai. Dėl gobtuvo antklodė yra funkcionali, o dėl termoreguliacinių savybių idealiai tinka vaikui apgaubti ištisus metus. Dėl plačių savybių antklodė tarnaus net išrankiausiems vaikams. Antklodė, be įprastos funkcijos, gali būti naudojama kaip visapusiškas vežimėlio užvalkalas, galvos apsauga nuo skersvėjų, užvalkalas po vonios arba antklodė miegui.

Puiki antklodė jautriai odai - sugeria drėgmę, turi termoreguliacines savybes - palaiko šiluminį komfortą, apsaugo nuo perkaitimo. Apsaugo nuo UV spindulių.

Antklodė su gobtuvu yra nepakeičiama vežimėlyje ir lovelėje. Puikiai tinka dovanai būsimai mamai. Dėl didelio dydžio antklodė tiks tiek mažiems vaikams, tiek ikimokyklinio amžiaus vaikams.

Dydis: 90x90 (+/- 7cm)

Spalva: pilka

Sudėtis: 50% bambuko, 50% medvilnės

EAN: 5903661239381

Rekomenduojamas švelnus skalbimas skalbimo mašinoje maks. 30 laipsnių Celsijaus, naudojant švelnias priemones, kuriose nėra baliklio ar chloro.

Negalima lyginti. Skalbyklė gali sugadinti pluoštus. Rekomenduojame skalbti skalbimo maišelyje, kad nesusidarytų pūslių. Po plovimo antklodė turi būti suformuota.

Antklodės pynimas yra saugomas autorių teisių.

Produktas turi būti naudojamas prižiūrint tėvams ar globėjams.

Kiekis
Paskutinė prekė

  • Greitas pristatymas Greitas pristatymas
  • Lengvas grąžinimas/keitimas Lengvas grąžinimas/keitimas
  • Išskirtinė kokybė Išskirtinė kokybė