Mieli klientai,
apsipirkdami www.minimi.lt, galite atsiskaityti 3 mokėjimo būdais :
Tiesioginiu banko pavedimu: Pateikus užsakymą elektroninėje parduotuvėje, Jums el.paštu bus atsiųsta išankstinio apmokėjimo sąskaita, kurią apmokėti galite prisijungę prie savo naudojamo banko internetinės sistemos arba nuvykę į artimiausią banko skyrių pervedant pinigus į Pardavėjo sąskaitą.
Atliekant banko pavedimą, laukelyje „Mokėjimo paskirtis“ būtina įrašyti užsakymo numerį.
Apmokėjimas paysera sistema - tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Ja naudojantis Jums nereikės patiems formuoti pavedimo – tai už Jus padarys integruota sistema. Užsakymo pabaigoje Jūs būsite nukreipti į "Paysera" sistemą. Jums tereikės pasirinkti banką, kurio elektroninėmis paslaugomis naudojatės, paspaudžiant ant banko logotipo ir būsite nukreipti į savo banko internetinį tinklapį, kuriame suvedę savo prisijungimo duomenis, matysite Jums jau suformuotą sąskaitą, kurią reikės patvirtinti ir apmokėti. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo. 
Paypal sistema: Pasirinkus šį mokėjimo būdą, būsite nukreipti į "Paypal" mokėjimo sistemą, kur galėsite atlikti apmokėjimą. 
Pavedimą reikia atlikti per 1 darbo dieną, kitu atveju užsakymas bus atšauktas. 
Prekes išsiunčiame tik gavę apmokėjimą.