Premium kolekcijos 100% Merino vilnos pynėmis megztas pledukas

Premium kolekcijos 100% Merino vilnos pynėmis megztas pledukas

75,00 EUR

Pynėmis megztas pledukas iš prabangios 100% merino vilnos iš Naujosios  Zelandijos.

Premium kolekcija.

Dydis: 80cm * 100 cm

Spalva: pilka

Sudėtis: 100% natūrali Merino vilna

Siūlai yra sertifikuoti „Woolmark“, kuri garantuoja aukščiausią vilnos kokybę.

EAN: 5903661239336

Pledukas supakuotas į ekologišką medvilninį maišelį.

Priežiūra: rekomenduojame plauti kuo rečiau, nebent tai yra būtina Merino vilną reikia vėdinti, ji puikiai pati išsivalo. 

Plauti rekomenduojama rankomis, esant 30 laipsnių temperatūrai ir naudojant vilnai skirtas skalbimo priemones. Nedžiovinti saulėje ar ant radiatoriaus. Po plovimo antklodė turi būti suformuota ir džiovinama ant lygaus paviršiaus.

Nuotraukoje rodomos spalvos gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo monitoriaus nustatymų.

Kuo ypatinga merino vilna?

 • Merino avys gyvena ypatingomis sąlygomis, tose vietose temperatūra svyruoja nuo -20 laipsnių žiemą iki 30 laipsnių vasarą. Kad galėtų išgyventi tokiomis atšiauriomis sąlygomis - merino avys buvo apdovanota specialia vilna. Merino pluoštai sukurti taip, kad sušildytų šaltu oru, o kvėpuotų ir atvėstų karštu oru.
 • Merino vilna yra kvėpuojantis audinys, apsaugantis nuo perkaitimo. Puikiai tinka vasaros dienoms ir skiriasi nuo įprastos vilnos. Merino vilna yra švelnesnė ir daug minkštesnė už įprastą vilną.  Štai kodėl įprasta vilna niežti, o Merino vilna - ne. Ši merino vilnos antklodė yra labai lengva, švelni ir "nekandanti".  Joks kitas pluoštas negali būti toks šiltas ir funkcionalus. Žiemą ji puikiai išlaiko šilumą, bet tuo pačiu puikiai tinka naudoti ištisus metus!
 • 100% Merino vilna pagaminta iš natūralaus pluošto. Avys veisiamos natūraliose ir ekologiškose buveinėse. Jos laisvai ganosi Naujosios Zelandijos ir Australijos kalnuose.
 • Merino vilna sugeria drėgmę- ji sugeria kūno drėgmės garus ir išgarina juos už audinio. Dėl savo sugebėjimo sugerti ir išleisti drėgmę jis tampa vienu iš labiausiai kvėpuojančių pluoštų rinkoje.
 • Merino vilna pasižymi termoreguliacinėmis savybėmis- palaiko patogią temperatūrą, karštomis dienomis palaiko vėsą ir šaltomis. Tai labai svarbu mažiems kūdikiams, kurie nesugeba reguliuoti savo kūno temperatūros. Jų kūnas sušyla ir atvėsta greičiau nei suaugusiųjų.
 • Merino vilna sugeria kūno drėgmę- drėgmė išgaruoja per merino vilną. Net jei antklodė sušlampa, vaikas to nejaučia.
 • Merino vilna taip pat yra atspari prakaitui, sugeria prakaito molekules, kurios pasišalina po skalbimo.
 • Merino vilna blokuoja ultravioletinius spindulius (UV) ir tarnauja kaip natūrali UV kliūtis- ji suteikia maksimalią apsaugą nuo saulės, todėl tai yra geriausias pasirinkimas būnant gryname ore.
 • Merino vilna pasižymi antibakterinėmis ir priešgrybelinėmis savybėmis, taip pat apsaugo nuo dulkių ir dulkių erkučių.
 • Merino vilna išlieka švari- ji yra atspari purvui. Natūralus apsauginis sluoksnis neleidžia susigerti dėmėms. Merino vilna yra natūraliai antistatinė, todėl netraukia dulkių ir pūkelių.

100% merino vilna gali radikaliai pagerinti miego kokybę. Miegoti po „Merino vilnos“ antklodėmis yra labai malonu. Merino pluoštas aktyviai reguliuoja temperatūrą. Apsaugo kiekvieną miegantį kūdikį nuo perkaitimo ir kūno aušinimo. Jis užtikrina patogią temperatūrą ištisus metus ir užtikrina gerą miegą.

Kiekis
Paskutinė prekė

 • Greitas pristatymas Greitas pristatymas
 • Lengvas grąžinimas/keitimas Lengvas grąžinimas/keitimas
 • Išskirtinė kokybė Išskirtinė kokybė